Kdo se na projektu podílí?

Trigema, a.s.

V čele projetu stojí developerská společnost Trigema, a.s.. Trigema se v minulých letech podílela na revitalizaci korza na Nových Butovicích, jehož soušástí je kromě Cyberdog také venkovní galerie a plastika Trifot spoluautora projektu a sochaře Davida Černého. Gnerální ředitel společnosti Marcel Soural o Cyberdogu prohlásil "Chceme lidem ukázat, kam společnost směřuje. Tedy k umělé inteligenci." >> TRIGEMA

Black n' Arch

Architektonická kancelář pod vedením známého výtvarníka a sochaře Davida Černého a architekta Tomáše Záhory patří do skupiny Trigema a Cyberdog je zrodil právě v jejích útrobách.
>> BLACK N' ARCH

Konsepti

Interiér projektu Cyberdog je propracován do detailu. Spolupracujeme s předními značkami. Židli Masters navrhl pro Kartell Philippe Starck jako hold třem ikonám současného designu. V jejím tvaru se proplétají siluety židlí Series 7 od Arne Jacobsena, křesla Tulip od Ero Saarinena a židle Eiffel od Charlese Eamese.  Kartell tak vytvořil zcela novou ikonu, což potvrzuje nejen její neutuchající obliba v soukromých i veřejných interiérech, ale i řada designových ocenění – například Good Design Award (2010) nebo Red Dot Award (2013).

JHV - ENGINEERING

Robot, který otevírá láhve na víno, nalévá nápoje a dodává je ke stolům hostů, byl vytvořen českou společností JHV - ENGINEERING ve spolupráci s Davidem Černým. Hlavní činností JHV - ENGINEERING je zakázková výroba jednoúčelových strojů, poloautomatických a automatických linek, robotických pracovišť a dalších řešení pro zefektivnění a automatizaci výrobních podniků. Vedlejší činností firmy je externí engineering, který zahrnuje konstrukční návrhy, návrhy designu produktu, optimalizační a poradenské služby a podporu při plánování výroby.

VÍNA DOG IN DOCK

Vína, která v Cyberdog ochutnáte jsou výhradně značky Dog in Dock. Vinařství z Veselí nad Moravou, sídlící na Baťově kanále, kde postupně vzniká vinařský areál.

>> DOG IN DOCK