Kdo se na projektu podílí?

Trigema, a.s.

V čele projetu stojí developerská společnost Trigema, a.s.. Trigema se v minulých letech podílela na revitalizaci korza na Nových Butovicích, jehož soušástí je kromě Cyberdog také venkovní galerie a plastika Trifot spoluautora projektu a sochaře Davida Černého. Gnerální ředitel společnosti Marcel Soural o Cyberdogu prohlásil "Chceme lidem ukázat, kam společnost směřuje. Tedy k umělé inteligenci." >> TRIGEMA

Black n' Arch

Architektonická kancelář pod vedením známého výtvarníka a sochaře Davida Černého a architekta Tomáše Císaře patří do skupiny Trigema a Cyberdog je zrodil právě v jejích útrobách.
>> BLACK N' ARCH

Konsepti

Interiér projektu Cyberdog je propracován do detailu. Spolupracujeme s předními značkami. Židli Masters navrhl pro Kartell Philippe Starck jako hold třem ikonám současného designu. V jejím tvaru se proplétají siluety židlí Series 7 od Arne Jacobsena, křesla Tulip od Ero Saarinena a židle Eiffel od Charlese Eamese.  Kartell tak vytvořil zcela novou ikonu, což potvrzuje nejen její neutuchající obliba v soukromých i veřejných interiérech, ale i řada designových ocenění – například Good Design Award (2010) nebo Red Dot Award (2013).

JHV - ENGINEERING

Robot, který otevírá láhve na víno, nalévá nápoje a dodává je ke stolům hostů, byl vytvořen českou společností JHV - ENGINEERING ve spolupráci s Davidem Černým. Hlavní činností JHV - ENGINEERING je zakázková výroba jednoúčelových strojů, poloautomatických a automatických linek, robotických pracovišť a dalších řešení pro zefektivnění a automatizaci výrobních podniků. Vedlejší činností firmy je externí engineering, který zahrnuje konstrukční návrhy, návrhy designu produktu, optimalizační a poradenské služby a podporu při plánování výroby.

DOG IN DOCK WINERY

Vína, která v Cyberdog ochutnáte jsou výhradně značky Dog in Dock. Toto vinařství byste mohli hledat ve Veselý nad Moravou, kde v roce 2020 vznikne nový vinařský areál.

Víno je organické, v harmonii s půdou, rostlinami, zvířaty i lidmi.
Dynamické, hledající další cesty a možnosti při zachování špičkové kvality.
Vtipné, vždy hravé, objevující. A proto patří právě do Cyberdog!

>> DOG IN DOCK

Dejsiprostor

Dejsiprostor vstupujeme na scénu s plánem oživit tuto část pěší zóny kousek od metra Nové Butovice a vytvořit tak příjemné prostředí pro místní komunitu a návštěvníky.

Vinohradský pivovar

Nyní můžete na místě potkat červený "drinktruck" od Vinohradského pivovaru, který se ujal i provozu Cyberdoga. Přijďte si vychutnat poctivě načepované pivko či skleničku vína od vinařství Dog in Dock, a nebo různé míchané drinky a domácí limonády. Charizmatická parta barmanů s pravidelným kulturním programem v podobě pouličních buskerů, menších koncertů či letního kina, vám zpříjemní odpoledne. Že to na pražských sídlištích nezažijete? Věříme, že jen z nedostatku příležitostí.